Rychlé odbavení hostů

Díky řadě pomůcek v programu RECEPCE ubytujete hosty rychleji a bez chyb.

Úspora vašeho času

RECEPCE sama zpracuje řadu výstupů, které vás dosud stály hodně času (výkazy pro úřady, podklady pro zaúčtování…)

Přehled o kempu

Oproti „ručně“ vedeným evidencím s programem RECEPCE získáte podstatně lepší přehled o kempu: o volné kapacitě, o dnes odlíždějících / přijíždějících hostech, o stanech, které jsou/nejsou zaplacené, o autech, ubytovaných hostech, o tržbách…
Podrobné informace o provozu za uplynulou sezonu včetně počtu ubytovaných hostů, struktury čerpaných služeb, výše a časového rozložení přijatých záloh dovolí dobře se připravit na sezonu příští.

RECEPCE se přizpůsobí Vašim zvyklostem

Program je jediným softwarovým produktem na českém trhu specializovaným pro podmínky a zvláštnosti provozu autokempů.
Po nastavení parametrů v programu bude recepce fungovat podle vašich zvyklostí, jen snadněji a rychleji.
Lze upravit texty účtenek a dalších dokladů.
Konstrukci ceny služeb a slev je možné provádět několika způsoby.

Spokojenost hostů

Rychlé odbavení hosta znamená jeho kratší čekání v recepci kempu. Doklad pro hosta obsahuje přehledný seznam placených služeb tištěný v různých jazykových variantách.

Zpracování a zabezpečení velkého objemu dat

Program je vytvořen moderními technickými prostředky a umožňuje zpracování velkého objemu dat i vysokou úroveň jejich zabezpečení. Rychlost provozu je možno zvýšit nasazením programu na více pokladnách, případně i využitím čteček osobních dokladů a dalších nástrojů.

API propojení na parkovací systémy ASParking nebo TGB entrance

Program Vám umožní zadávat registrační značky vozidel na jednom místě a automaticky je přenášet pomocí API do parkovacích systémů, které mohou následně pouštět vozidla hostů automaticky do kempu a ven. Podporujeme parkovací systémy ASParking (varianta s parkovacím lístkem a bez parkovacího lístku) a TGB entrance vybavené kamerovým systémem Hikvision (komunikujeme přímo pomocí Hikvision OpenAPI).

Napojení na platební terminály GPE a Teya

Program umožňuje napojení na platební terminály Global Payments (pomocí protokolu GPE, např. Česká spořitelna, Komerční banka) nebo na platební terminály poskytované firmou Teya (Pax A920 Pro, např. Banka Creditas). Komunikace je certifikována a umožňuje jak příjem plateb, tak jejich refundaci.