Novinky

Zobrazit pouze novinky ze sekce:

Sekce vývoje softwaru na nové adrese (04.01.2016)

Sekce vývoje softwarových systémů od začátku roku sídlí na nové adrese.
Z ulice 28. října se přestěhovala na nedalekou adresu Tázlerova 269.
Opět tedy sídlíme v centru Turnova nedaleko náměstí Českého ráje.

Nová společenská smlouva (26.06.2014)

Všem obchodním partnerům sdělujeme, že jsme dnešního dne uzavřeli novou společenskou smlouvu. Důvodem nebyly žádné interní změny a záměry, pouze jsme reagovali na povinnosti nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích. Těmto předpisům jsme se jednorázově a plně podřídili. Nevyužili jsme přitom možnosti snížit základní kapitál a nerozpustili jsme rezervní fond, přestože to nové zákony z nepochopitelných důvodů umožňují. Chceme být i nadále spolehlivým a zabezpečeným parterem, jak tomu bylo v uplynulých 22 letech našeho fungování. Povinně zveřejňované informace najdete na tomto webu v sekci Společnost, popř. na portálu www.justice.cz nebo v systému ARES. Václav Brožek, Luděk Hlaváč, Vladimír Holas - společníci DRINGS, spol. s r. o.

Ul. 28. října - doprava O. K. (17.01.2014)

Omlouváme se, že jsme Vás v novinkách včas neinformovali o ukončení rekonstrukce ulice 28. října. V současné době je vše hotovo a parkuje se v "zálivech". Tento "komfort" je ovšem vyvážen zpoplatněním - parkovací stojan je umístěn asi 60 m za naší centrálou v č. 554 (kde je i cukrárna Kamélie).

Dopravní problémy v ulici 28. října (19.11.2012)

Ulice, kde má naše firmy dvě ze tří svých povozoven, prochází komplexní rekonstrukcí, která skončí až na jaře 2014 položením konečných povrchů. V současné době se stavební práce dostaly od Markovy ulice až k Havlíčkovu náměstí, brzy bude ulice z jedné strany zaslepena. Pokud k nám pojedete a budete chtít parkovat v blízkosti firmy, kontaktujte nás předem, abychom Vás poinformovali o aktuální situaci a případně Vám nějaké parkování zajistili - pokud to vůbec v ulici půjde. Pro "zlepšení" situace bylo uzavřeno i neoficiální parkoviště ve dvoře O2.

Dovolené 2011 (08.07.2011)

Všem našim minulým, současným i budoucím obchodním partnerům přejeme krásnou dovolenou, odpočinek a nabrání nových sil - mimo jiné i do naší další spolupráce. U nás neplánujeme žádnou "celozávodní dovolenou", na dovolených se budeme postupně střídat. O případných požadavcích na spolupráci nás prosím informujte v co největším předstihu. Krásné léto!

Změna vlastnické struktury (12.01.2011)

Ke dni 31. 12. 2010 ukončil v naší společnosti svou účast jako společník a jednatel pan RNDr. Vladislav Hyšman a to v souvislosti s odchodem do důchodu. Ve společnosti však zůstává nadále pracovat, takže pro uživatele se víceméně nic nemění. Obchodní podíl dr. Hyšmana převzali ostatní tři společníci. Toto prohlášení vydáváme z toho důvodu, aby nebyli naši klienti v pochybách "co se v DRINGS děje", pokud by si v některé internetové databázi vlastnických změn všimli. Za osmnáctiletou velmi plodnou a vysoce odbornou činnost dr. Hyšmana mu jako jeho společníci mnohokrát děkujeme!

Nový program OBES (06.01.2011)

Ve spolupráci s Ing. Ivanou Schneiderovou zahajujeme práci pro novou oblast klientely - vyvíjíme software OBES (OBecní Evidenční Systém) určený obcím i městům. Podrobnosti se dozvíte v sekci Software.

Jak k nám s GPS? (22.12.2009)

Pokud se nechcete namáhat orientací v papírové mapě a chcete nás najít s pomocí GPS, naše jednotlivé provozovny najdete na souřadnicích:

Bronzová medaile (22.05.2007)

Za několikaletou spolupráci při výchově a vzdělávání studentů Technické univerzity Liberec, hospodářské fakulty, jsme obdrželi od děkanky doc. Dr. Ing. Olgy Hasprové bronzovou medaili. Medaile se udílely při příležitosti 15. výročí založení fakulty a spolu s námi ji získaly firmy jako Škoda Auto, Česká spořitelna, Česká pojišťovna a další. Těší nás, že naše práce byla oceněna i mezi takto významnými firmami.

Výběrové řízení ZVVZ (20.04.2007)

Již koncem minulého roku zvítězila naše firma ve výběrovém řízení na dodávku organizačního software pro našeho předního výrobce vzduchotechnických zařízení - ZVVZ Milevsko. Zhruba po deseti letech se tak vracíme jako řešitelé SW a poradci do této významné jihočeské strojírenské firmy.

Starší