Novinky

Zobrazit pouze novinky ze sekce:

PROVOZ V DOBĚ KARANTÉNY (23.03.2020)

PORADENSKÉ SLUŽBY A PODPORA NAŠEHO SOFTWARU: Naši pracovníci pracují z domova, pro řešení Vašich požadavků prosíme předem o zprávu.

HARDWARE A SPRÁVA SÍTÍ: V kanceláři v Tázlerově ulici nás zastihnete pouze po předchozí dohodě. Prosíme předem o zprávu.

Nová služba - poradenství GDPR (22.07.2017)

V reakci na Nařízení EU týkající se ochrany osobních údajů (určitě se Vás také týká) zavádíme novou službu. Podívejte se do sekce Poradenství a nezapoměňte se v rámci první služby, tedy GDPR, podívat vpravo na "Další informace". Info na 736 540 520 nebo v.brozek@drings.cz.

Bezpečnost potravin - první certifikace (15.08.2012)

Ve dnech 9. a 10. srpna 2012 úspěšně prošly certifikací systému bezpečnosti potravin (ISO 22000) a systému kvality (ISO 9001) naši klienti PRECIOSA GS a PRECIOSA ORNELA. Firmy se angažují ve vzájemné spolupráci v oblasti obalů na potraviny, konkrétně skleněných zátek. Jsme rádi, že máme nový poradenský produkt a že jsme mohli přispět k rozvoji relativně nového speciálního sklářského výrobku.

Bezpečnost potravin - nový poradenský produkt (16.05.2012)

V rámci rozvoje poradenské činnosti poprvé připravujeme klienty na certifikaci podle normy ISO 22000 týkající se potravin. Naši klienti jsou z významné české skupiny firem z oboru sklářského průmyslu.

Zakázka pro Švédy (10.06.2011)

Poprvé v téměř dvacetileté historii naší firmy pracujeme pro švédskou akciovou společnost, konkrétně pro velkou bezpečnostní agenturu Loomis AB. Jde o náročnou přípravu na dozorový audit ISO 9001. Do Švédska ale létat nemusíme, pracujeme pro pobočku Loomis Czech Republic, kterou firma vloni zakoupila. Audit proběhne 22. a 23. června.

Další klient certifikován podle ISO 9001 (27.04.2011)

Dnešního dne proběhl u našeho klienta druhý, závěrečný stupeň certifikačního auditu podle normy o požadavcích na systém managementu kvality ISO 9001. Tou šťastnou firmou je dynamická strojírenská firma z Mašova - SINCON technology, s. r. o.  Doufáme, že získaný certifikát pomůže této společnosti ke zlepšení již tak dobrého jména jak u tuzemských, tak i u převažujícíh zahraničních zákazníků.

Program OBES je již uvolněn do prodeje! (28.02.2011)

Dne 28. února byly na www.obecuctuje.cz vystaveny nové stránky nabízející informace, demoverzi a objednávkový formulář pro program OBES - obecní evidenční systém. Tento program podpoří centrální evidenci smluv a dalších dokumentů s dosahem do účetnictví měst a obcí i podporou sestavení a kontroly jejich rozpočtu. Dále podpoří spisovou službu, jak po stránce evidence pošty, tak ukládání a další operace s písemnostmi. Zároveň bylo zprovozněno na našem klientském centru www.drings.cz/klient stahování demoverze a instalační příručky.

SW vznikl spoluprací DRINGS, spol. s r. o. s Ing. Ivanou Schneiderovou, přední českou metodičkou, poradkyní, lektorkou a autorkou publikací z oblasti veřejné správy. Program OBES je určen pro široké spektrum institucí - obce, městysy, města vč. statutárních a další typy organizací napojených na stát.

Prodej SW OBES začne 1. 3. 2011 (23.02.2011)

Dne 28. února bude na www.obecuctuje.cz vystavena nová sekce nabízející informace, demoverzi a objednávkový formulář pro program OBES - obecní evidenční systém, který podpoří centrální evidenci smluv a dalších dokumentů s dosahem do účetnictví měst a obcí i podporou sestavení a kontroly jejich rozpočtu. Dále podpoří spisovou službu, jak po stránce evidence pošty, tak ukládání a další operace s písemnostmi. Zároveň zprovozníme naše klientské centrum www.drings.cz/klient pro další podporu tohoto SW, který vznikl spoluprací DRINGS, spol. s r. o. s Ing. Ivanou Schneiderovou. Program OBES je určen pro široké spektrum institucí - obce, městysy, města vč. statutárních a další typy organizací napojených na stát.

Nová norma ČSN EN ISO 9001:2009 (16.04.2009)

Právě vyšla dlouho očekávaná česká verze mezinárodní normy ISO 9001:2008. Bezproblémový přechod na recertifikaci podle této nové normy Vám komplexně zajistíme - informacemi, návrhy na doplnění řídicích dokumentů, vyškolením, softwarem atd.

Certifikace ISŘ (03.09.2008)

Dříve bylo obvyklé certifikovat jediný systém (ISO 9001), nyní však připravujeme firmy komplexněji a důkazem jsou dvě certifikace tří systémů najednou v rámci tzv. integrovaných systémů řízení. V srpnu byl úspěšně certifikován náš klient - firma NPO InterElektro Montage Praha - a v září stejně úspěšně firma VRABEC a VRABEC Praha. V obou případech šlo o systémy ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Starší