Systém čárového kódu

Mnohostranné využití čárového kódu pro identifikaci a zpracování materiálu, zboží, výrobků atd.

Ve spolupráci s naší partnerskou firmou Vám připravíme řešení, které využitím čárového kódu usnadní a zpřesní Vaši práci. Budete si moci vybrat:

Čtečky čárového kódu

Nejjednodušší řešení, kdy čtečka čárového kódu vlastně nahrazuje klávesnici počítače. Jde o levné, přesto v určitých oblastech podnikání velmi účinné řešení (např. v maloobchodním prodeji).

Dávkové terminály pro čárový kód

Řešení založené na výměně dat mezi počítačem (serverem) a ručním terminálem. Umožňuje pokročilejší formy práce, např. do terminálu se nahrají zakázky k vyřízení a skladník podle nich vybírá zboží. Pokud navíc použijete tzv. lokace (umístění zboží), tak čtečka vede skladníka po skladových prostorách a regálech k požadovanému zboží.

Bezdrátové (rádiové) terminály pro čárový kód

Nejpokročilejší forma - umí vše, co dávkové terminály, ale s důležitým rozdílem - prostřednictvím rádiového signálu je terminál součástí počítačové sítě a data jím zpracovaná se okamžitě přenášejí do centrálního počítače. Obsluha není vázána docházením nebo dojížděním na místo, kde se v "kolíbce" vyměňují data se serverem. Současné moderní terminály čárového kódu se vyznačují nízkou hmotností, moderním designem, barevnou obrazovkou, ovládáním přes ikony (jako ve Windows na stolním počítači nebo PDA), kromě klávesnice jsou vybaveny dotykovým perem atd.

Tiskárny čárového kódu

Dodáváme tiskárny čárového kódu jak pro běžné připojení k počítači, tak pro připojení rádiové. Doporučíme Vám vhodnou tiskárnu podle objemu tisku i kvality prostředí.

Spotřební materiál

Samozřejmostí jsou dodávky etiket, které je možné objednat v nejrůznějších rozměrech a ve dvou základních kvalitách - papírové (pro běžné vnitřní prostředí) a plastové (pro venkovní nebo jinak náročné prostředí). Podobně se dodávají dvě základní kvality barvicích pásek.

Software

Pro zpracování na principu čárového kódu si můžete v naší firmě zakoupit SW HERAKLES-Pocket, více informací v sekci Software.